Banner v záhlaví
Banner v záhlaví
Banner v záhlaví

Sýrie: Štědrý český dar – tušíme horkého kandidáta!

Sýrie: Štědrý český dar – tušíme horkého kandidáta!

Je skvělou zprávou svědčící o vynikající ekonomické kondici České republiky, že si jako stát můžeme dovolit sponzorovat restart syrské ekonomiky z erárních peněz, stejně jako i překrásnou novinkou pro českého občana, že na tak ušlechtilý záměr může přispět!

  • České velvyslanectví v Damašku minulý rok uzavřelo výběrové řízení, na základě kterého ministerstvo zahraničí rozhodlo, že rozvojová dotace o objemu cca 10 milionů Kč bude přesměrována z ČR do podoby daru pro sektor syrského vodního hospodářství
  • Neb se kolem vodního průmyslu v zemi již od času velvyslankyně Filipi pohybují MZV opečovávané společnosti jako Ekomonitor či G-Servis, lze předpokládat, že jinak pochopitelně zcela transparentní výběrové řízení nakloní azimut ručičky osudí (opět) jejich směrem (sázky na jejich vítězství lze dle všeho uzavírat na emailu press@mzv.gov.cz, odbor Blízkého Východu a Severní Afriky)
  • Každý Čech by měl být hrdý na to, že může tímto ušlechtilým způsobem přispět k něčemu tak vznešenému jako je pomoc demokratické sesterské zemi, jež se shodou dějinných řízení ocitla na pokraji civilizační žízně. Třikrát sláva vítězům anonymizovaného a férového výběru a zdravíme mj. do Chrudimi!

Related posts