Banner v záhlaví
Banner v záhlaví
Banner v záhlaví

Dalibor Šanc: Romance

Dalibor Šanc: Romance

„Ahoj, já jsem Péťa“, řekla mi a usmála se na mě.

„Ahoj, já jsem Tonda, můžu tě na něco pozvat?“

„Jasně, že můžeš.“

„Tak to jsem rád…“, pronesl jsem zasněně a upřeně se na ni podíval. Byla to Petra K., narozená 16. 05. 1981 v Gottwaldově, okr. Gottwaldov, otec K. Miroslav, řidič, matka Josífková Miluše, porodní asistentka. Petra K. ukončila základní školu v Gottwaldově, nyní studuje třetím rokem na učilišti pro švadleny, připravuje se na kariéru v místní textilce. Měří 169 cm, váha 62 kg, barva očí šedomodrá, barva vlasů hnědá, obličej oválný, řasy nápadně husté, míry 83 x 65 x 90, chůze jistá, v mírném předklonu, inteligence průměrná. Zvláštní znaky žádné, mateřská znaménka žádná. Snad tím mne zaujala. Mám rád docela obyčejné holky.

„Co si dáš?“, zeptal jsem se jí já, Antonín S., narozen 06. 07. 1979 v Hudlicích, okres Beroun, otec S. František, výpravčí, matka Radomská Zlata, učitelka. Ukončil jsem základní školu ve Zbečně, střední školu obor svářeč v Berouně, nyní pracuji jako opravář zemědělských strojů v ZD Klenová, okr. Příbram. Měřím 180 cm, váha 85 kg, barva očí hnědá, barva vlasů černá, obličej podlouhlý, brýle nutné, inteligence průměrná, zvláštní znaménka ani znaky žádné.

Jemně jsem se dotkl její ruky a usmál se na ni. Byli jsme skvělý pár.

Netrvalo dlouho a začali jsme se líbat.

„Půjdeme ke mně“, navrhla mi, „mám tu nedaleko odsud bejvák“.

Cestou jsme se objímali, líbali, smáli se, laškovali spolu, dováděli, lidé se za námi otáčeli, pohoršovali se, nám to nevadilo, těšili jsme se na milování. Bylo nám oběma jasné, že bude nádherné!

„To je moje ložnice a tady na té posteli spím“, řekla mi s lišáckým úsměvem a zavřela za námi dveře.

Pohlédl jsem na postel. Byla to řadová, klasická, sériová céčkovka z výrobny nábytku Velká Úpa, přesněji série C32/0021, dnes se již nevyrábí, smrkové dřevo v kombinaci s lípou, šrouby 4 cm osmkrát, šrouby 6 cm šestkrát, osm lišt míry 20 mm x 100 mm x 850 mm, čtyři sloupky míry 100 mm x 100 mm x 500 mm, dvě desky 50 mm x 2000 mm x 850 mm. Odpovědný pracovník Jirsů Dušan, šest let praxe, kontrola výstupní provedena 03. 12. 1985, provedla Nováková, cena Kčs 450,-.

Related posts